Strona główna O nas Członkowie Produkty i usługi Publikacje Współpraca Prawo O stali Dla prasy

Użytkownik
Logowanie
Szukaj w serwisie
Kontakt
 


Z A M Ó W


HIPH - aktualności

Deklaracja z Antwerpii w sprawie Europejskiego Porozumienia Przemysłowego   (2024-02-21)
W dniu 20 lutego 2024 r. podczas Europejskiego Szczytu Przemysłowego została podpisana Deklaracja z Antwerpii w sprawie Europejskiego Porozumienia Przemysłowego. Deklaracja została podpisana przez ponad 70 dyrektorów generalnych i szefów europejskich stowarzyszeń przemysłu, w tym EUROFER i HIPH.
Celem podpisania Deklaracji jest umożliwienie pomyślnej transformacji przemysłu w Europie, aby uczynić Europę konkurencyjną, odporną i zrównoważoną w obliczu tragicznych warunków gospodarczych.

Stanowisko polskiego i europejskiego przemysłu   (2024-04-18)
Stanowisko polskiego i europejskiego przemysłu na Nadzwyczajny szczyt Rady Europejskiej 17-18 kwietnia

Pismo do Ministerstwa Klimatu i Środowiska   (2024-04-18)
Hutnicza Izba Przemysłowo-Handlowa wysłała pismo do Ministerstwa Klimatu i środowiska w sprawie projektu ustawy o zmianie ustawy o odnawialnych źródłach energii.

Pismo do Ministerstwa Rozwoju i Technologii   (2024-04-18)
Hutnicza Izba Przemysłowo-Handlowa wysłała pismo do Ministerstwa Rozwoju i Technologii w sprawie Zespołu ds. Przemysłowo-Energetycznych.

Raport CBAM   (2024-01-29)
31 stycznia 2024 jest ostatnim dniem przedłożenia pierwszego raportu CBAM, obejmującego stal importowaną w czwartym kwartale 2023 r.
Wyroby stalowe objęte nowym obowiązkiem sprawozdawczym są szczegółowo opisane w załączniku I do regulacji CBAM.

Apel HIPH   (2024-01-25)
Federacja Związków Zawodowych Metalowców i Hutników w Polsce wraz z Hutnicza Izba Przemysłowo-Handlowa w dniu 23 stycznia 2024 r. wystosowała Apel do Rządu RP (Prezesa Rady Ministrów, Ministra Aktywów Państwowych, Minister Przemysłu, Minister Klimatu i Środowiska, Ministra Rozwoju i Technologii, Ministra Infrastruktury) o powołanie międzyresortowego zespołu, który we współpracy z przemysłem energochłonnym podejmie pilne działania na rzecz zabezpieczenia funkcjonowania i rozwoju krajowego przemysłu energochłonnego.

13. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw   (2023-10-19)
Zapraszamy na 13. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

EKMŚP to największe takie wydarzenie w Europie. Od 2011 roku jest miejscem pozyskiwania nowej wiedzy, inspiracji i nawiązywania relacji biznesowych.

» starsze


Strona główna | O nas | Członkowie | Produkty i usługi | Publikacje | Współpraca | Prawo | O stali | Dla prasy
© 2005 StalPort@l s.c. All rights reserved.